Hakkımda

Merhabalar, ben Arda Acar. 1 Nisan 2004 doğumluyum. Sanal hayatımda çoğunlukla web tasarım ve SEO ile uğraşmaktayım. Boş zamanlarımda ise pentester ve python ile ilgilenmekteyim. Ayrıca R10 gibi platformlardan web tasarım, wordpress işleri ve seo optimizasyonu ile ilgili işler almaktayım. Bilgisayarda Photoshop, After Effects ve Premiere Pro gibi araçları da kullanabilmekteyim.

Hayatını sanal dünyaya adamış birisi olarak gerçek hayatıma fazla önem veren birisi değilimdir. Bu yüzden dışarı çıkmayı, spor yapmayı ve dışarıda vakit geçirmeyi pek sevmem. Genellikle evde televizyondan veya telefondan film ve dizi izler, kedimle vakit geçiririm. Ayrıca bilgisayar oyunları oynamayı çok seven birisiyimdir.

Gelecek planlarımın ana hedefi başarılı bir yazılım mühendisi olmak. Bu hedefimi gerçekleştirmek için ise elimden gelenin fazlasını yaparak çok çaba gösteriyorum. Amacıma ulaşmak adına atmış olduğum ilk adımım bir web sitesi açmaktı ve bunu gerçekleştirdim. İleride düşündüğüm projeleri de yavaş yavaş gerçekleştirmeye başladım

Başa dön tuşu